Радіатор мастила DB SPRINTER 2,1CDI 01- MEAT&DORIA 95019 (фото 1)
MEAT&DORIA
Характеристики
Каталоговий номер
95019
Виробник
MEAT&DORIA (Італія)
Для оригінального номера
A6461880301
JEEP
MERCEDES
Охолодження та опалення
Про виробника MEAT&DORIA
Країна: Італія MEAT&DORIA

Компанія M.E.A.T. (Materiale Elettrico Automobili Torino) була заснована у 1945 році. На початку 1950-х років розпочала виробництво перших запчастин для карбюраторів. У 1985 році була придбана D.O.RI.A. (Distribuzione Organizzata Ricambi Automobili) – фабрика з виробництва паливних фільтрів. З того часу розвиток велося у двох напрямках: запчастини карбюрації, удосконалені в запчастини для систем упорскування, та фільтрація, також удосконалена виробництвом складніших фільтрів, які відповідають вимогам нормативів UNI EN ISO 9001.

Наприкінці 90-х років було створено бренд HOFFER PRODUCTS і було чітко намічено прагнення компанії стати орієнтиром сектора електроустаткування. 2010 р. розпочинається виробництво перших моделей клапанів рекуперації ОГ, тісна співпраця з виробниками на конвеєр та автовиробниками, крім того, ведеться консолідація бізнесу в деяких країнах шляхом відкриття нових представництв. Сьогодні з накопиченим досвідом Група Компаній представлена ​​на ринку з більш ніж 25 тисяч найменувань.

Сайт виробника: https://www.meat-doria.com/ru/company

Радіатор мастила DB SPRINTER 2,1CDI 01- MEAT&DORIA 95019

для перевірки сумісності товару

2 424,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 1023567

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MEAT&DORIA 95019»

Масляний радіатор NISSENS 90622 NISSENS

2 654,00 ₴ сьогодні

Радіатор масла JP GROUP 1313500100 JP GROUP

1 945,00 ₴ сьогодні

Якість OEM
Радіатор охолодження мастила MAHLE / KNECHT CLC 52 000P MAHLE / KNECHT

3 310,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Радіатор масла MB SPRINTER 906. VITO W639 SWAG 10937743 SWAG

2 980,00 ₴ сьогодні

Радіатор масляний,DE FEBI BILSTEIN 37743 FEBI BILSTEIN

2 937,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Радіатор масляний DB Sprinter/Vito Cdi NRF 31183 NRF

1 756,00 ₴ сьогодні

Радіатор масла, двигательное масло Van Wezel 30003376 Van Wezel

1 442,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!
Радіатор масляний TRUCKTEC 02.18.050 TRUCKTEC

2 256,00 ₴ завтра

Радіатор масляний DB Sprinter/Vito Cdi PIERBURG 709269290 PIERBURG

2 349,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

OEM
  • 37743
MERCEDES-BENZ
  • A6121880101
  • A6111880301
  • 6121880101
  • 6111880301
  • 6461880301
  • A6461880301
JEEP/CHRYSLER/DODGE
  • 5080402AA

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →