Водяний насос MAGNETI MARELLI 352316170547 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
352316170547
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
HYUNDAI
KIA
Охолодження та опалення
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Водяний насос MAGNETI MARELLI 352316170547

для перевірки сумісності товару

1 491,00 ₴

  • 2 дні
  • Код: 1185007

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 352316170547»

Ремінь полікліновий (Вир-во ContiTech) CONTITECH 6PK1510 CONTITECH

965,00 ₴ сьогодні

Помпа води BUGATTI PA10304

1 482,00 ₴ сьогодні

Ціна-Якість
Водяний насос (Вир-во) INA 538 0669 10 INA

2 524,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Пасок велоклиновий BLUE PRINT AD06R1515 BLUE PRINT

751,00 ₴ сьогодні

К-т помпи системи охолодження BLUE PRINT ADG09108 BLUE PRINT

2 293,00 ₴ сьогодні

Помпа водяна (Вир-во) INA 538 0589 10 INA

2 106,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Ремінь генератора поліклиновий INA FB 6PK1510 INA

753,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Водяний насос BGA CP3442 BGA

1 349,00 ₴ сьогодні

Ремінь поліклиновий GATES 6PK1525 GATES

787,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

OEM
  • 2521227400
  • 2510023022
Hyundai/Kia/Mobis
  • 2510023001
  • 2510023002
  • 2510023011

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →