Фільтр масла MAGNETI MARELLI 71758823 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
71758823
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Виконання фільтра
Фільтр-патрон
Висота 1 [мм]
87
Діаметр 1 [мм]
91
Діаметр 2 (мм)
34
Висота [мм]
91.5
Зовнішній діаметр [мм]
91
NISSAN
OPEL
RENAULT
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Фільтр масла MAGNETI MARELLI 71758823

для перевірки сумісності товару

309,00 ₴

  • завтра
  • Код: 1201864

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 71758823»

Фільтр мастил MAHLE / KNECHT OX210D MAHLE / KNECHT

514,00 ₴ завтра

Висока якість!

286,00 ₴ сьогодні

399,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!

460,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

334,00 ₴ завтра

188,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!
Фільтр масла FEBI BILSTEIN 32912 FEBI BILSTEIN

382,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

393,00 ₴ сьогодні

Датчик тиску FACET 7.0151 FACET

163,00 ₴ сьогодні

389,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

GM
  • 93160657
  • 9201435
  • 93184133
RENAULT
  • 8200004835
  • 7701472321
  • 7701479124
  • 7700109402
Opel
  • 4411236
  • 4506039
  • 4415941
NISSAN
  • 1520900Q0B
  • 1520900QAA

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →