Водяний насос MAGNETI MARELLI 352316171082 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
352316171082
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
LEXUS
TOYOTA
Охолодження та опалення
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Водяний насос MAGNETI MARELLI 352316171082

для перевірки сумісності товару

1 941,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 1234640

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 352316171082»

Помпа води BUGATTI PA10124

2 484,00 ₴ сьогодні

Ціна-Якість
Насос води GRAF PA1144 GRAF

2 676,00 ₴ сьогодні

Насос водяний (Вир-во) AISIN WPT057V AISIN Якість OEM
Насос системи охолодження DOLZ T215 DOLZ

2 537,00 ₴ 2 дні

Комплект зубчастого ременя із водяним насосом (Вир-во) SKF VKMC91304 SKF

6 345,00 ₴ завтра

Водяной насос Toyota Camry 3.0 96-01 AIRTEX 9306 AIRTEX

1 926,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!
Водяна помпа SALERI SIL PA 467A SALERI SIL

1 476,00 ₴ 12 днів

Оригінальні номери

OEM
  • 1610009070
  • 1610029085

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →