Насос води MAGNETI MARELLI 352316170997 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
352316170997
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
RENAULT
Охолодження та опалення
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Насос води MAGNETI MARELLI 352316170997

для перевірки сумісності товару

996,00 ₴

  • завтра
  • Код: 1239283

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 352316170997»

Оригінальні номери

RENAULT
  • 7701464054
  • 7701466420
  • 7702217664
  • 7702233465

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →