Насос паливний електричний MAGNETI MARELLI 313011313030 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
313011313030
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Продуктивність [л/год]
100
Вид експлуатації
Електричний
Робочий тиск [бар]
0.5
Вхідна напруга [в]
12
Тип датчика
Датчик балансиру
Додатковий артикул / додаткова інформація
З датчиком рівня палива
VW
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Насос паливний електричний MAGNETI MARELLI 313011313030

для перевірки сумісності товару

3 752,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 1306547

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 313011313030»

1 369,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
POMPA PAL. MODUЈ VW T5 1,9TDI 03- DELPHI FG204412B1 DELPHI

5 229,00 ₴ завтра

ЯКІСНІ
Паливний насос ERA 775201A ERA

4 272,00 ₴ 12 днів

Оригінальні номери

VAG
  • 7H0919088

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →