Амортизатор MAGNETI MARELLI 351879070000 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
351879070000
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Розташування
Задній міст
Сторона встановлення
Задній міст
Вид амортизатора
Амортизатор, Тиск газу
NISSAN
OPEL
RENAULT
Підвіска і Рульове
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Амортизатор MAGNETI MARELLI 351879070000

для перевірки сумісності товару

888,00 ₴

  • завтра
  • Код: 1307658

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 351879070000»

Амортизатор підвіски KYB 344307 KYB

2 434,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Амортизатор підв. OPEL Movano; RENAULT Master II задн.(вир-во Meyle) MEYLE 626 725 0017 MEYLE

2 034,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!
Амортизатор підвіски SACHS 313 388 SACHS

3 051,00 ₴ завтра

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Амортизатор SATO TECH 21430R SATO TECH

1 241,00 ₴ 2 дні

Амортизатор задній Master/Movano 98-10 KAVO SSA6530 KAVO

1 250,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!
Амортизатор підвіски STARLINE TL C00036.2 STARLINE

1 030,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Втулка амортизатора перед. Master/Movano 98- (нижняя+верх.) METALCAUCHO Metalcaucho 05805 Metalcaucho

470,00 ₴ сьогодні

Амортизатор підв. OPEL MOVANO, RENAULT MASTER 01- задн. газ. RIDER RD2870344307 RIDER

1 127,00 ₴ завтра

Амортизатор задний, Opel Movano, Renault Master 98-10 ZILBERMANN 06829 ZILBERMANN

1 070,00 ₴ завтра

Оригінальні номери

OEM
  • 19131689
  • 19131702
  • 8200024935
  • 8200715148
Opel
  • 8200699317
  • 8200715148
  • 9111419
  • 8200024940
  • 8200024939
  • 8200024938
  • 8200024936
  • 8200024935
  • 9111455
  • 9112010
  • 9160543
  • 9160542
  • 9160541
  • 9112017
  • 9112016
  • 9112015
  • 9112014
  • 4417950
  • 4404017
  • 4404016
  • 4404015
  • 4404014
  • 4404010
  • 4403455
  • 4403419
  • 4500241
  • 7700314747
  • 7700314746
  • 7700310742
  • 7700310741
  • 7700310740
  • 4500243
  • 4500242
RENAULT
  • 8200699317
  • 8200715106
  • 8200715149
  • 9111419
  • 8200324495
  • 8200024940
  • 8200024939
  • 8200024938
  • 8200024936
  • 9111455
  • 9160542
  • 9160541
  • 9112015
  • 9112017
  • 9112016
  • 9112014
  • 9112010
  • 9160543
  • 7700314747
  • 4404017
  • 4404016
  • 4404015
  • 4404014
  • 4404010
  • 4403455
  • 4403419
  • 4417950
  • 4500241
  • 7700314746
  • 7700310742
  • 7700310741
  • 7700310740
  • 4500243
  • 4500242
FIAT / ALFA ROMEO / LANCIA
  • 9160542
  • 9160541
NISSAN
  • 106935
  • 5621000QAG
  • 5621000QAE
  • 5621000QAD
  • 106938

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →