ШРУС з пильником HONDA CR-V IV (вир-во Magneti Marelli) MAGNETI MARELLI 302009100022 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
302009100022
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Сторона встановлення
Передній міст зліва
HONDA
Зчеплення та трансмісія
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

ШРУС з пильником HONDA CR-V IV (вир-во Magneti Marelli) MAGNETI MARELLI 302009100022

для перевірки сумісності товару

1 666,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 1438183

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 302009100022»

ШРУС ВНУТРІШНІЙ 32X40X27 FEBEST 0311CRVLH FEBEST

4 396,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Пильовик приводу колеса FEBEST 0315CU2 FEBEST

1 170,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
HONDA К-кт шруса внутрен. CR-V 2,0 01-, Civic 1,6-1,8 91- TRAKMOTIVE 450100 TRAKMOTIVE

1 148,00 ₴ 2 дні

Шарнір приводного валу HONDA CR-V 00- 2,0B JAPANPARTS GI407 JAPANPARTS

1 753,00 ₴ завтра

ТОП продажів!
Шарнір привідного валу PASCAL G84016PC PASCAL

1 845,00 ₴ сьогодні

ШАРНІР РІВНИХ КУТОВИХ ШВИДКОСТЕЙ | HONDA CR-V II 2.0 01-, RE3/4 07-, ACCORD CL/CN/CM 2.0 -08, FR-V 2.0 04- /ЛІВ,ПРАВ/ NTY NPWHD019 NTY

2 343,00 ₴ завтра

Оригінальні номери

HONDA
  • 44310S9A305
  • 44310S9A900
  • 44310TA0307

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →