Тяга рульова BLUE PRINT ADG08750 (фото 1)
BLUE PRINT
Характеристики
Каталоговий номер
ADG08750
Виробник
BLUE PRINT (Німеччина)
Сторона встановлення
Передня вісь. двосторонньо
Вага [кг]
0.640
Необхідна кількість
2
Довжина [мм]
290
Зовнішнє різьблення [мм]
M14 x 1.5
HYUNDAI
Підвіска і Рульове
Про виробника BLUE PRINT
Країна: Німеччина BLUE PRINT

Blue Print – один із найвідоміших європейських пакувальників автомобільних комплектуючих. Належить компанії ADL із Великобританії. Охоплює практично всі моделі легкового та комерційного транспорту. Асортимент пропонованих запчастин постійно поповнюється. Сьогодні марка Blue Print входить до Bilstein Group. Підприємство має сертифікат EC №461/2010. В асортименті компанії-пакувальника понад 23 тисячі найменувань автозапчастин. Кількість продуктових груп перевищила 160 одиниць. Продуктовий портфель складений електрикою, розхідниками, деталями підвіски, зчеплення, гальма та кермового механізму, а також елементами ГРМ, систем охолодження та кузова. Більшість продуктових лінійок орієнтовано на автомобілі із США, Південної Кореї, а також Японії. У коробках з ім'ям марки Blue Print можна знайти як запчастини маловідомих азіатських підприємств, так і популярних Koyo, 555, NSK, Kyosan, а також Miyaco, Kashiyama. Саме з цієї причини запчастини Blue Print збирають суперечливі відгуки – запчастини з тих самих коробок можуть бути різними за якістю.

Сайт виробника: https://www.blue-print.com/ua/

Тяга рульова BLUE PRINT ADG08750

для перевірки сумісності товару

842,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 1486969

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «BLUE PRINT ADG08750»

Осьовий шарнір, кермова тяга BLUE PRINT ADG08779 BLUE PRINT

925,00 ₴ сьогодні

Осьовий шарнір, кермова тяга RTS 9209706 RTS

619,00 ₴ сьогодні

Якість OEM
Тяга керма ASMETAL 20HY10 ASMETAL

602,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!
Кермова тяга (без наконечника) FEBI BILSTEIN 30092 FEBI BILSTEIN

1 068,00 ₴ завтра

Висока якість!
Осьовий шарнір, кермова тяга ASHIKA 1030HH08 ASHIKA

656,00 ₴ сьогодні

Тяга рульова PROFIT 23030275 PROFIT

475,00 ₴ сьогодні

Осьовий шарнір, кермова тяга DELPHI TA2028 DELPHI

631,00 ₴ завтра

ЯКІСНІ
Тяга рульова HYUNDAI ACCENT (вир-во) PARTS-MALL PXCUA001 PARTS-MALL

723,00 ₴ завтра

Осьовий шарнір, кермова тяга OPTIMAL G21057 OPTIMAL

1 091,00 ₴ 12 днів

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

Оригінальні номери

OEM
  • 41964
  • 577294A000

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →