Ліхтар задній MAGNETI MARELLI LLG012 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
LLG012
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Сторона встановлення
Ліворуч
Секція / частина
Внутрішня частина
Тип освітлювального приладу
Світлодіодний
Тип ламп
P21W
Додатковий артикул / додаткова інформація
З тримачем лампи
Якість
O.E. (Original)
Парні номери артикулів
BMW
Електрика та Освітлення

Опис

ліхтарь задний лівий внутр., с патроном [AL]
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Ліхтар задній MAGNETI MARELLI LLG012

для перевірки сумісності товару

6 579,00 ₴

  • завтра
  • Код: 152018

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплектуючі - «MAGNETI MARELLI LLG012»

Аналоги «MAGNETI MARELLI LLG012»

4 696,00 ₴ сьогодні

Ліхтар BMW 63217295339 BMW

7 002,00 ₴ завтра

OEM

Оригінальні номери

OEM
  • 63217200821
  • 63217295339

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →