Ролик модуля натягувача ременя MAGNETI MARELLI MPQ0390 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
MPQ0390
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Ширина (мм)
25.5
Діаметр [мм]
17
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Ролик модуля натягувача ременя MAGNETI MARELLI MPQ0390

559,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 1721557

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI MPQ0390»

Ролик натяжний SKF VKM 33074 SKF

1 876,00 ₴ сьогодні

2 766,00 ₴ завтра

Висока якість!

1 680,00 ₴ завтра

Висока якість!

1 821,00 ₴ сьогодні

2 475,00 ₴ сьогодні

2 297,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Шків привідного паса OPTIMAL 0N1673S OPTIMAL

746,00 ₴ завтра

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Натяжний ролик AUTLOG RT1012 AUTLOG

397,00 ₴ сьогодні

555,00 ₴ завтра

Оригінальні номери

Peugeot/Citroen
  • 5751C3

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →