Ролик модуля натягувача ременя MAGNETI MARELLI MPQ0357 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
MPQ0357
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Ширина (мм)
30
Діаметр [мм]
17
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Ролик модуля натягувача ременя MAGNETI MARELLI MPQ0357

1 367,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 1721560

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI MPQ0357»

3 205,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Ролик натяжний CAFFARO 30000 CAFFARO

484,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

MERCEDES-BENZ
  • 05175588AA

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →