ZESTAW ROZRZ. FIAT 500 1.3 16- MAGNETI MARELLI 341500000111 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
341500000111
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Alfa Romeo
CHEVROLET
CITROEN
FIAT
FORD
Масла, рідини
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

ZESTAW ROZRZ. FIAT 500 1.3 16- MAGNETI MARELLI 341500000111

для перевірки сумісності товару

4 057,00 ₴

  • завтра
  • Код: 2043830

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 341500000111»

Шестерня розподільчого вала INA 554 0113 10 INA

638,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Прокладка кришки картера з пароніту ELRING 317.170 ELRING

774,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Ущільнююче кільце VICTOR REINZ 813623200 VICTOR REINZ

649,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Натяг ланцюга INA 552 0008 10 INA

589,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Ущільнююче кільце VICTOR REINZ 813623300 VICTOR REINZ

558,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Комплект ланцюг натягувач SKF VKML 82000 SKF

2 645,00 ₴ сьогодні

Ущільнююче кільце ELRING 445.060 ELRING

397,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Шестерня розподільчого вала INA 554 0114 10 INA

741,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Прокладка передньої кришки ГРМ Opel Astra /Fiat Doblo 10- FEBI BILSTEIN 32153 FEBI BILSTEIN

840,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Сальник кулачкового валу FEBI BILSTEIN 32154 FEBI BILSTEIN

393,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

Оригінальні номери

OEM
  • 73500421
  • 0000046354778
  • 0000046354779
  • 0000046354780
  • 16296921
  • 55186757
  • 55187537
  • 55192177
  • 55192211
  • 55195293
  • 55197785
  • 55199493
  • 55205447
  • 55205448
  • 55231568
  • 55251472
  • 55265148
  • 55283520
  • 0000046354777

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →