Головка сцепления PE AUTOMOTIVE 07691200A (фото 1)
PE AUTOMOTIVE
Характеристики
Каталоговий номер
07691200A
Виробник
PE AUTOMOTIVE (Німеччина)
Застарілий номер
036.073-00A
Розмір різьби
M22
Крок різьби [мм]
1.5
Колір
Червоний
Вага [кг]
0.25
Про виробника PE AUTOMOTIVE
Країна: Німеччина PE AUTOMOTIVE

Історія PE (абревіатура від Peters Ennepetal, надалі PE Automotive GmbH & Co. KG) починається вранці дощового четверга навесні 1940 року, коли 36-річний Hermann Peters виштовхнув свій мотоцикл BMW R 16 зі старого сараю в Еннепеталі.

Машина з опозитним двигуном з двома циліндрами мала всі ознаки старіння і вимагала багато ремонтних робіт, необхідних для приведення курної стару машину назад до життя.

Герман Петерс - талановитий механік, але під час війни надзвичайно важко дістати потрібні запасні частини і він витрачає кілька місяців, щоби зібрати все необхідне.

Деякі з них набувають уживаних.

Деякі він виготовляє сам.

Після закінчення війни, 24 жовтня 1947 Герман Петерс реєструє підприємство з торгівлі запасними частинами під своїм ім'ям.

Спочатку склад був у сараї, але протягом року йому вдалося переїхати на респектабельнішу Лінденштрассе в тому ж Еннепеталі.

Протягом перших кількох місяців Герман Петерс та його дружина Марта Петерс обробляють усі угоди самі, продавати не лише запасні частини для мотоциклів, а й для легкових та вантажних автомобілів.

У період післявоєнного відновлення потреба у запасних частинах продовжувала зростати.

Був явний недолік ресурсів і з невеликою кількістю винахідливості, добрими джерелами та здатністю виробляти деталі, продукти практично продавали самі себе.

Бренд PE був зареєстрований на міжнародному рівні у 1979 році.

Сьогодні компанія має на меті бути лідером світового ринку рішень у галузі постачання сервісних центрів та станцій техобслуговування автомобільними запасними частинами.

Сайт виробника: https://www.pe.de/

Головка сцепления PE AUTOMOTIVE 07691200A

301,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 2076481

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «PE AUTOMOTIVE 07691200A»

Повітряний фільтр пневматичної системи PE AUTOMOTIVE 07694800A PE AUTOMOTIVE

503,00 ₴ сьогодні

Швидке з\'єднання FEBI BILSTEIN 06530 FEBI BILSTEIN

291,00 ₴ завтра

Висока якість!

286,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

DAF
  • 0109912
  • 109912
BPW
  • 0218240700
SCANIA
  • 1912319
  • 01912319
FORD
  • 75HB2N070AA
  • 75DB2N070AA
MAN
  • 88512206003

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →