Подушка двигуна MAGNETI MARELLI 030607010675 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
030607010675
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Подушка двигуна MAGNETI MARELLI 030607010675

1 387,00 ₴

  • завтра
  • Код: 2177943

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 030607010675»

Original Birth - Опора двигуна BIRTH 52132 BIRTH

1 475,00 ₴ сьогодні

2 030,00 ₴ завтра

Висока якість!
Подушка двигуна TYЈ FIAT DOBLO 1,3D 10- SWAG 70100220 SWAG

2 109,00 ₴ завтра

Підвіска Metalcaucho 06522 Metalcaucho

2 060,00 ₴ сьогодні

Якість OEM

1 062,00 ₴ сьогодні

Ціна-Якість

Оригінальні номери

OEM
  • 39268
  • 100220
FIAT / ALFA ROMEO / LANCIA
  • 51837816