Водяна помпа SALERI SIL PA 786 (фото 1)
SALERI SIL
Характеристики
Каталоговий номер
PA 786
Виробник
SALERI SIL (Італія)
Кількість входів/виходів
1
SUBARU
Охолодження та опалення

Опис

Водяна помпа
Про виробника SALERI SIL
Країна: Італія SALERI SIL

SALERI є провідною компанією в галузі проектування, розробки та виробництва водяних насосів та систем охолодження для автомобільної промисловості.

Наукові дослідження та дослідно-конструкторські роботи, гнучкість технічних рішень та постійне оновлення стандартів якості є ключовими особливостями методу SALERI та надають всій нашій продукції додану вартість.

Якість продукції SALERI підтверджується нашим партнерством з найпрестижніших автомобільних компаній, у тому числі BMW, Audi, Mercedes Daimler, FCA, Ferrari, GM та Aston Martin.

Новаторські дослідження, гнучкість та якість: робота в команді складає оборот групи понад 160 мільйонів євро і має низку міжнародних нагород.

Сайт виробника: https://www.saleri.com/

Водяна помпа SALERI SIL PA 786

для перевірки сумісності товару

2 610,00 ₴

  • 12 днів
  • Код: 2222847
Передоплата 100%
Наявність:
12 днів

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «SALERI SIL PA 786»

Насос охолоджуючої рідини INA 538 0652 10 INA

3 700,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Водяний насос SUBARU FORESTER (SG), 06/02 - 10/12 (Вир-во) INA 538 0121 10 INA

2 641,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Помпа води BUGATTI PA8101

1 543,00 ₴ завтра

Ціна-Якість
К-т помпи системи охолодження BLUE PRINT ADS79110 BLUE PRINT

2 491,00 ₴ сьогодні

Комплект ГРМ (ремінь + ролик + водяний насос) INA 530042630 INA

9 592,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Насос води KAVO MW1505 KAVO

2 202,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!
Насос водяний (Вир-во) AISIN WPF002 AISIN Якість OEM
Водяна помпа SALERI SIL PA 773 SALERI SIL

2 201,00 ₴ сьогодні

Комплект (ремінь+ролик+помпа) SKF VKMC 98109 SKF

8 270,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

OEM
  • P1720
SUBARU
  • 21111AA007
  • 21111AA006
  • 21111AA005
  • 21111AA004
  • 21111AA003
  • 21111AA002
  • 21111AA001
  • 21111AA000
  • 21111AA011

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →