Водяной насос A6/Golf IV/Polo 2.8/1.6 16V 94-06 Saleri SIL SALERI SIL PA1060 (фото 1)
SALERI SIL
Характеристики
Каталоговий номер
PA1060
Виробник
SALERI SIL (Італія)
∅ шківа [мм]
67.288
Версія
pulley H. 23.4
Число зубців
27
Число крил
8
Діаметр лопатевого колеса [мм]
64
Кількість ущільнень
1
Матеріал прокладки
Гума
AUDI
SEAT
VW
Охолодження та опалення
Про виробника SALERI SIL
Країна: Італія SALERI SIL

SALERI є провідною компанією в галузі проектування, розробки та виробництва водяних насосів та систем охолодження для автомобільної промисловості.

Наукові дослідження та дослідно-конструкторські роботи, гнучкість технічних рішень та постійне оновлення стандартів якості є ключовими особливостями методу SALERI та надають всій нашій продукції додану вартість.

Якість продукції SALERI підтверджується нашим партнерством з найпрестижніших автомобільних компаній, у тому числі BMW, Audi, Mercedes Daimler, FCA, Ferrari, GM та Aston Martin.

Новаторські дослідження, гнучкість та якість: робота в команді складає оборот групи понад 160 мільйонів євро і має низку міжнародних нагород.

Сайт виробника: https://www.saleri.com/

Водяной насос A6/Golf IV/Polo 2.8/1.6 16V 94-06 Saleri SIL SALERI SIL PA1060

для перевірки сумісності товару

1 829,00 ₴

  • 12 днів
  • Код: 22242
Передоплата 100%
Наявність:
12 днів

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «SALERI SIL PA1060»

Водяний насос SKF VKPC 81419 SKF

1 753,00 ₴ сьогодні

Водяний насос VW 036121005 GOLF IV (1J1), 08/97 - 06/05 1.6 16V (Вир-во) INA 538 0050 10 INA

1 903,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Комплект ременя ГРМ SKF VKMC011212 SKF

5 980,00 ₴ сьогодні

Набір ГРМ, пас+ролик+помпа INA 530008930 INA

5 955,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Водяний насос JP GROUP 1114101700 JP GROUP

1 518,00 ₴ 2 дні

Якість OEM
Водяний насос BGA CP3176 BGA

1 242,00 ₴ сьогодні

Комплект газорозподільчого механізму HEPU PK05580 HEPU

6 260,00 ₴ сьогодні

Оригінал
Водяний насос HEPU P558 HEPU

2 135,00 ₴ сьогодні

Оригінал
Помпа води BUGATTI PA10042

1 494,00 ₴ сьогодні

Ціна-Якість

Оригінальні номери

OEM
  • P558
VAG
  • 036121005F
  • 036121005J
  • 036121005P
  • 036121005PX
  • 036121008G
  • 036121008GX

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →