Автозапчастина MAGNETI MARELLI WPQ0556 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
WPQ0556
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
KIA
Охолодження та опалення
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Автозапчастина MAGNETI MARELLI WPQ0556

для перевірки сумісності товару

2 083,00 ₴

  • 2 дні
  • Код: 2234794

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI WPQ0556»

Водяний насос ASHIKA 35K0011 ASHIKA

2 176,00 ₴ сьогодні

Водяний насос JP GROUP 3614100200 JP GROUP

1 745,00 ₴ завтра

Якість OEM
Водяна помпа SALERI SIL PA 1117 SALERI SIL

2 736,00 ₴ 12 днів

Оригінальні номери

Hyundai/Kia/Mobis
  • 251002X200
  • 251002X400
  • 251002X401
  • OK30E15010

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →