Автозапчастина MAGNETI MARELLI 8535640CFG (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
8535640CFG
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
FIAT
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Автозапчастина MAGNETI MARELLI 8535640CFG

для перевірки сумісності товару

2 499,00 ₴

  • завтра
  • Код: 2234899

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 8535640CFG»

2 104,00 ₴ сьогодні

2 051,00 ₴ завтра

Висока якість!
Подушка двигуна OPTIMAL F86615 OPTIMAL

2 071,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Подушка коробки перемикання передач SASIC 2700031 SASIC

2 337,00 ₴ 2 дні

Опора двигуна / КПП STARLINE SM 0957 STARLINE ТОП продажів!

Оригінальні номери

FIAT / ALFA ROMEO / LANCIA
  • 51761609