Автозапчастина MAGNETI MARELLI 341500000102 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
341500000102
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Кількість ланок ланцюга
120
Ланцюговий привід
Симплекс, Ланцюг замкнутий
Додатковий артикул / додаткова інформація 2
З комплектом болтів
Alfa Romeo
CHEVROLET
CITROEN
FIAT
FORD
Масла, рідини
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Автозапчастина MAGNETI MARELLI 341500000102

для перевірки сумісності товару

4 792,00 ₴

  • завтра
  • Код: 2270416

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 341500000102»

Шестерня розподільчого вала INA 554 0113 10 INA

615,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Прокладка кришки картера з пароніту ELRING 317.170 ELRING

772,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Натяг ланцюга INA 552 0008 10 INA

591,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Комплект ланцюг натягувач SKF VKML 82000 SKF

2 660,00 ₴ сьогодні

Комплект ланцюг натягувач INA 559 0027 30 INA

4 593,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Ланцюг автомобільний SWAG 70 92 3778 SWAG

2 558,00 ₴ сьогодні

Ланцюг автомобільний INA 553 0265 10 INA

2 105,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Шестерня розподільчого вала INA 554 0114 10 INA

737,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Набір механізму натяжіння INA 559013510 INA

3 557,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Комплект ланцюга приводу розподільного валу FIAT,OPEL 1.3D/1.3JTD/1.3CDTI 223A9/Z13DTH (вир-во FEBI) FEBI BILSTEIN 31622 FEBI BILSTEIN

4 517,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

Оригінальні номери

SUZUKI
  • 1281185
  • 1277185
  • 1276185
  • 12743850
  • 1274385
  • 1263285
  • 12631850
  • 1263185
  • 1283185
Opel
  • 95518770
  • 93191273
  • 6606024
  • 5636460
  • 5636459
FIAT / ALFA ROMEO / LANCIA
  • 46549153
  • 46788782
  • 73500417
  • 55221385
  • 55205448
  • 55205447
  • 55195294
  • 55195293
  • 55125293
  • 46804589
  • 46788787
  • 46788786
  • 46788785
  • 46788783

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →