Автозапчастина MAGNETI MARELLI WPQ1201 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
WPQ1201
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
AUDI
JEEP
MITSUBISHI
SEAT
SKODA
Охолодження та опалення
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Автозапчастина MAGNETI MARELLI WPQ1201

для перевірки сумісності товару

1 149,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 2321455

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI WPQ1201»

Комплект (ремінь+ролики+помпа) INA 530 0091 31 INA

5 472,00 ₴ завтра

Висока якість!
Роликовий модуль натягувача ременя (ролик, ремінь, помпа) SKF VKMC012631 SKF

7 507,00 ₴ сьогодні

Набір ГРМ, пас+ролик+помпа NTN SNR KDP457.490 NTN SNR

5 022,00 ₴ завтра

Якість OEM
Насос водяний AUDI, SEAT, VW Ruville 65437 (Вир-во) INA 538 0089 10 INA

1 718,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Водяна помпа STARLINE VP V140 STARLINE

997,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
К-кт паска ГРМ (5607XS+531 0628 30+532 0349 10+532 0355 10) з помпою VAG 2.0TDI 03- INA 530 0405 30 INA

6 692,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Комплект ГРМ з водяним насосом INA 530 0463 30 INA

6 526,00 ₴ завтра

Висока якість!
Комплект (ремінь+ролик+помпа) SKF VKMC 012591 SKF

7 155,00 ₴ сьогодні

Ремонтний комплект для заміни паса газорозподільчого механізму SKF VKMC 012551 SKF

6 267,00 ₴ завтра

Комплект (ремінь+ролик+помпа) INA 530 0201 32 INA

5 566,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

Оригінальні номери

VAG
  • 038121011G
  • 038121011GX
  • 038121011J
  • 038121011JX

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →