Автозапчастина MAGNETI MARELLI LPP231 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
LPP231
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Сторона встановлення
Справа
Ліво-/правосторонній рух
Для правостороннього руху
Номінальна напруга [v]
12
Кількість дверей
5
Тип освітлювального приладу
Галоген
Колір покажчиків повороту
Помаранчевий
Колір скла фари
Прозорий
Додатковий артикул / додаткова інформація 2
Без регулятора для автомат. lwr, З лампами розжарювання, З двигуном регулювання дальності світла
Функція освітлювального приладу
Без протитуманної фари, З ближнім світлом, З дальним світлом, З миготливим вогнем
Кількість функцій лампи освітлення
5
Тип ламп
Н7/н7
Якість
O.E. (Original)
Парні номери артикулів
FIAT
Електрика та Освітлення
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Автозапчастина MAGNETI MARELLI LPP231

для перевірки сумісності товару

15 987,00 ₴

  • завтра
  • Код: 2328421

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI LPP231»

15 987,00 ₴ завтра

Автозапчастина TYC 2016541152 TYC

8 994,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

FIAT / ALFA ROMEO / LANCIA
  • 51974243