Автозапчастина BLUE PRINT ADV183135 (фото 1)
BLUE PRINT
Характеристики
Каталоговий номер
ADV183135
Виробник
BLUE PRINT (Німеччина)
Зовнішній діаметр [мм]
190
Число зубців
28
Вага [кг]
1.058
Дотримуватись сервісної інформації
SEAT
SKODA
VW
Зчеплення та трансмісія
Про виробника BLUE PRINT
Країна: Німеччина BLUE PRINT

Blue Print – один із найвідоміших європейських пакувальників автомобільних комплектуючих. Належить компанії ADL із Великобританії. Охоплює практично всі моделі легкового та комерційного транспорту. Асортимент пропонованих запчастин постійно поповнюється. Сьогодні марка Blue Print входить до Bilstein Group. Підприємство має сертифікат EC №461/2010. В асортименті компанії-пакувальника понад 23 тисячі найменувань автозапчастин. Кількість продуктових груп перевищила 160 одиниць. Продуктовий портфель складений електрикою, розхідниками, деталями підвіски, зчеплення, гальма та кермового механізму, а також елементами ГРМ, систем охолодження та кузова. Більшість продуктових лінійок орієнтовано на автомобілі із США, Південної Кореї, а також Японії. У коробках з ім'ям марки Blue Print можна знайти як запчастини маловідомих азіатських підприємств, так і популярних Koyo, 555, NSK, Kyosan, а також Miyaco, Kashiyama. Саме з цієї причини запчастини Blue Print збирають суперечливі відгуки – запчастини з тих самих коробок можуть бути різними за якістю.

Сайт виробника: https://www.blue-print.com/ua/

Автозапчастина BLUE PRINT ADV183135

для перевірки сумісності товару

2 328,00 ₴

  • завтра
  • Код: 2331490

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «BLUE PRINT ADV183135»

3 159,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Ремонтний комплект зчеплення BLUE PRINT ADV183073 BLUE PRINT

3 798,00 ₴ сьогодні

К-т зчеплення з вижимним підшипником BLUE PRINT ADV1830119 BLUE PRINT

3 958,00 ₴ сьогодні

Диск зчеплення JP GROUP 1130200300 JP GROUP

1 342,00 ₴ сьогодні

Якість OEM
Комплект зчеплення LUK 620 3324 00 LUK

5 505,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

2 255,00 ₴ завтра

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

Оригінальні номери

VAG
  • 3D141031C
  • 3D141031A
  • 3D141031
  • 04C141031
  • 03D141031C
  • 03D141031A
  • 03D141031
  • 4C141031