Автозапчастина MAGNETI MARELLI 331316170156 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
331316170156
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Ширина (мм)
26
Діаметр [мм]
17
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Автозапчастина MAGNETI MARELLI 331316170156

695,00 ₴

  • завтра
  • Код: 2340228

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 331316170156»

Натяжний ролик AUTLOG RT1037 AUTLOG

429,00 ₴ сьогодні

Ролик натяжний OPTIMAL 0N1443S OPTIMAL

887,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

574,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Автозапчастина MAGNETI MARELLI MPQ0156 MAGNETI MARELLI

695,00 ₴ завтра

4 924,00 ₴ 12 днів

Висока якість!

Оригінальні номери

FORD
  • 1004549

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →