Ролик модуля натягувача ременя MAGNETI MARELLI MPQ1413 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
MPQ1413
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Ширина (мм)
32
Діаметр [мм]
10
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Ролик модуля натягувача ременя MAGNETI MARELLI MPQ1413

608,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 2392320

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI MPQ1413»

830,00 ₴ сьогодні

1 060,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Паразитний / ведучий ролик, поліклиновий ремінь KAVO DIP9006 KAVO

1 107,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!

1 189,00 ₴ сьогодні

757,00 ₴ завтра

Ролик приводного ременя TOYOTA/LEXUS (вир-во) KOYO PU107013ARMXY1 KOYO

1 140,00 ₴ сьогодні

Ролик приводного ременя TOYOTA/LEXUS (вир-во) KOYO PU107013ARMXY3 KOYO

680,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

LEXUS
  • 1660431010
  • 1660431020

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →