KIA Тяга стабилизатора задн.прав.Sorento 02- MAGNETI MARELLI 301191622720 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
301191622720
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Розташування
Задній міст
Сторона встановлення
Задній міст зліва
KIA
Підвіска і Рульове
Запчастини для ТО
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

KIA Тяга стабилизатора задн.прав.Sorento 02- MAGNETI MARELLI 301191622720

для перевірки сумісності товару

680,00 ₴

  • завтра
  • Код: 2413849

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 301191622720»

831,00 ₴ завтра

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Тяга / стійка стабілізатора BLUE PRINT ADG085103 BLUE PRINT

845,00 ₴ завтра

975,00 ₴ завтра

Висока якість!

415,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!

1 028,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

747,00 ₴ сьогодні

Якість OEM
Стійка стабілізатора STARLINE 78.34.738 STARLINE

464,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!

775,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Тяга / Стійка стабілізатора SIDEM 81268 SIDEM

956,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!

1 029,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!

Оригінальні номери

Hyundai/Kia/Mobis
  • 555803E000