Автозапчастина MAGNETI MARELLI 331316171268 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
331316171268
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Ширина (мм)
28
Діаметр [мм]
17
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Автозапчастина MAGNETI MARELLI 331316171268

646,00 ₴

  • 2 дні
  • Код: 2422450

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 331316171268»

Ролик натяжний SKF VKM 38089 SKF

2 783,00 ₴ сьогодні

Натяжна планка, поліклиновий ремінь INA 534033910 INA

2 974,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

Оригінальні номери

MERCEDES-BENZ
  • 6282000170

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →