Автозапчастина MAGNETI MARELLI 352317000730 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
352317000730
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Новий номер
Температура відкриття [°C]
90
SMART
Охолодження та опалення
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Автозапчастина MAGNETI MARELLI 352317000730

для перевірки сумісності товару

1 684,00 ₴

Аналоги «MAGNETI MARELLI 352317000730»

1 635,00 ₴ завтра

Висока якість!

1 828,00 ₴ сьогодні

Якість OEM

2 228,00 ₴ 3 дні

Термостат системи охолодження VERNET TH7086.90J VERNET

1 415,00 ₴ сьогодні

1 047,00 ₴ завтра

1 376,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

MERCEDES-BENZ
  • 1602000315

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →