Автозапчастина MAGNETI MARELLI 351230070200 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
351230070200
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Новий номер
Розташування
Передній міст
Сторона встановлення
Передній міст зліва
Вид амортизатора
Тиск газу
BMW
RENAULT
Підвіска і Рульове
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Автозапчастина MAGNETI MARELLI 351230070200

для перевірки сумісності товару

2 456,00 ₴

Аналоги «MAGNETI MARELLI 351230070200»

3 123,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!

2 468,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!

2 471,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!
Амортизатор підвіски SACHS 311 403 SACHS

5 034,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

4 057,00 ₴ сьогодні

Якість OEM

3 863,00 ₴ сьогодні

Якість OEM
Амортизатор підвіски SACHS 317 568 SACHS

4 376,00 ₴ завтра

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

2 610,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

2 807,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

1 656,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

BMW
  • 31316768915
  • 31316771554

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →