Автозапчастина MAGNETI MARELLI MARC1484 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
MARC1484
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
DACIA
NISSAN
RENAULT
Електрика та Освітлення
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Автозапчастина MAGNETI MARELLI MARC1484

для перевірки сумісності товару

8 697,00 ₴

  • завтра
  • Код: 3017782

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI MARC1484»

6 489,00 ₴ сьогодні

Надійні!

10 801,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!

12 470,00 ₴ завтра

ТОП продажів!

11 654,00 ₴ сьогодні

Генератор PSH 575560125000 PSH

11 612,00 ₴ завтра

6 091,00 ₴ сьогодні

343,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

NISSAN
  • 2310000QAC
RENAULT
  • 7700422237
  • 7700432331
  • 7700101279
  • 8200103744
  • 8200667605