ШРУС внутр. з пильником AUDI (вир-во Magneti Marelli) MAGNETI MARELLI 302009100054 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
302009100054
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Зчеплення та трансмісія
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

ШРУС внутр. з пильником AUDI (вир-во Magneti Marelli) MAGNETI MARELLI 302009100054

2 093,00 ₴

  • завтра
  • Код: 3043370-1

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 302009100054»

2 649,00 ₴ сьогодні

ШРУС зі змазкою в комплекті SKF VKJA 8014 SKF

2 407,00 ₴ завтра

2 266,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!

2 051,00 ₴ завтра

1 728,00 ₴ сьогодні

1 967,00 ₴ сьогодні

2 177,00 ₴ завтра

AUDI піввісь прав. L=492,5mm 38 зуб. A4 B7 3.0 TDI 04-08 TRAKMOTIVE 300059 TRAKMOTIVE

4 664,00 ₴ завтра

VW ШРКШ внутрішній к-кт 30 зуб. Golf,Polo,Skoda TRAKMOTIVE 450066 TRAKMOTIVE

1 558,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

VAG
  • 8E0407272BA
  • 1J0498103J
  • 8E498103C