Автозапчастина MAGNETI MARELLI 301191605500 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
301191605500
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Сторона встановлення
Передній міст
Стійка
Розвантажувальна розпірка
HYUNDAI
KIA
MITSUBISHI
Підвіска і Рульове
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Автозапчастина MAGNETI MARELLI 301191605500

для перевірки сумісності товару

405,00 ₴

  • завтра
  • Код: 3126465

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 301191605500»

Наконечник кермової тяги Starline прав./лев. внешн. STARLINE 82.10.720 STARLINE

317,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Наконечник поперечної кермової тяги BLUE PRINT ADG08716 BLUE PRINT

407,00 ₴ завтра

Наконечник рульової тяги KAVO STE3009 KAVO

562,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!
Накінечник кермової тяги ASMETAL 17HY01 ASMETAL

594,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!
Наконечник поперечної кермової тяги MOOG MIES2937 MOOG

531,00 ₴ завтра

ТОП продажів!
Накінечник кермової тяги ASMETAL 17HY1500 ASMETAL

605,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!
Наконечник рульової тяги SKF VKDY815506 SKF

570,00 ₴ сьогодні

Рульовий наконечник NIPPARTS J4825003 NIPPARTS

195,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

Hyundai/Kia/Mobis
  • 5687243010
  • MB166426
  • MB527650

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →