Стійка стабілізатора SATO TECH PS12735 (фото 1)
SATO TECH
Характеристики
Каталоговий номер
PS12735
Виробник
SATO TECH (Китай)
Розташування
Задній міст
HONDA
Підвіска і Рульове
Про виробника SATO TECH
Країна: Китай SATO TECH

Основна спеціалізація бренду SATO tech — виготовлення елементів підвіски.

На сьогодні під торговою маркою SATO tech випускаються автокомпоненти для європейських, азійських і американських автомобілів. Повний асортимент продукції охоплює більшість відомих моделей автомобілів.

Висока якість продукції, наявність всіх необхідних сертифікатів, гарантійна підтримка є одним з визначальних чинників розвитку компанії, постійним зростанням обороту і поліпшенням партнерської мережі, яка використовує єдині принципи в організації роздрібної та гуртової торгівлі. Сувора система контролю якості передбачає повний цикл тестів і перевірок продукції на кожному етапі виробництва.

Показники надійності підтверджені міжнародними сертифікатами відповідності ISO 9001, ISO14001, ISO/TS 16949.

Сайт виробника: https://sato-tech.com/

Стійка стабілізатора SATO TECH PS12735

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

415 ₴

  • сьогодні
  • Код: 319135

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк Monobank Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на IBAN, Готівка, Часткова передоплата, Plata by mono (оплата картою, ApplePay, GooglePay), LiqPay, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «SATO TECH PS12735»

  • 0 відгуків

773 ₴ сьогодні

Висока якість!
Тяга / Стійка стабілізатора SWAG 85 92 8461 SWAG
  • 0 відгуків

785 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

447 ₴ завтра

Рекомендуємо!
  • 0 відгуків

606 ₴ завтра

Якість OEM
Стійка стабілізатора STARLINE 74.25.737 STARLINE
  • 0 відгуків

530 ₴ завтра

ТОП продажів!
Тяга / Стійка стабілізатора SIDEM 47362 SIDEM
  • 0 відгуків

1 052 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
  • 0 відгуків

901 ₴ завтра

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Тяга / Стійка стабілізатора OPTIMAL G71189 OPTIMAL
  • 0 відгуків

591 ₴ завтра

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Тяга стабілізатора 555 SL6385LM 555
  • 0 відгуків

662 ₴ сьогодні

Висока якість!
Стабілізатор (стійки) 555 SL6385L 555
  • 0 відгуків

600 ₴ сьогодні

Висока якість!

Оригінальні номери

OEM
  • 28461
  • 52321SNAA01
  • 47362
  • SL6385L

Купити Стійка стабілізатора SATO TECH в інтернет-магазині Green Garage

Шукаєте надійні автозапчастини для свого автомобіля? В інтернет-магазині Green Garage ви можете купити Стійка стабілізатора SATO TECH (каталожний номер: PS12735) за вигідною ціною з офіційною гарантією якості.

Переваги замовлення в Green Garage:

  • 100% оригінальність та якість: Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками бренду SATO TECH.
  • Точний підбір: Наші фахівці допоможуть перевірити сумісність деталі PS12735 з вашим авто за VIN-кодом.
  • Швидка доставка: Відправляємо замовлення по всій Україні службами доставки у найкоротші терміни.

Оформлюйте замовлення на Стійка стабілізатора SATO TECH онлайн на сайті або телефонуйте нашим менеджерам для консультації!