Вижимний підшипник BLUE PRINT ADR163604 (фото 1)
BLUE PRINT
Характеристики
Каталоговий номер
ADR163604
Виробник
BLUE PRINT (Німеччина)
Застарілий номер
ADN13675
Кількість отворів для кріпллення
2
Вага [кг]
0.564
Дотримуватись сервісної інформації
NISSAN
RENAULT
Зчеплення та трансмісія
Про виробника BLUE PRINT
Країна: Німеччина BLUE PRINT

Blue Print – один із найвідоміших європейських пакувальників автомобільних комплектуючих. Належить компанії ADL із Великобританії. Охоплює практично всі моделі легкового та комерційного транспорту. Асортимент пропонованих запчастин постійно поповнюється. Сьогодні марка Blue Print входить до Bilstein Group. Підприємство має сертифікат EC №461/2010. В асортименті компанії-пакувальника понад 23 тисячі найменувань автозапчастин. Кількість продуктових груп перевищила 160 одиниць. Продуктовий портфель складений електрикою, розхідниками, деталями підвіски, зчеплення, гальма та кермового механізму, а також елементами ГРМ, систем охолодження та кузова. Більшість продуктових лінійок орієнтовано на автомобілі із США, Південної Кореї, а також Японії. У коробках з ім'ям марки Blue Print можна знайти як запчастини маловідомих азіатських підприємств, так і популярних Koyo, 555, NSK, Kyosan, а також Miyaco, Kashiyama. Саме з цієї причини запчастини Blue Print збирають суперечливі відгуки – запчастини з тих самих коробок можуть бути різними за якістю.

Сайт виробника: https://www.blue-print.com/ua/

Вижимний підшипник BLUE PRINT ADR163604

для перевірки сумісності товару

2 364,00 ₴

  • 2 дні
  • Код: 334413

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «BLUE PRINT ADR163604»

Ремонтний комплект зчеплення BLUE PRINT ADR163027 BLUE PRINT

10 086,00 ₴ сьогодні

26 916,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

3 230,00 ₴ сьогодні

30 218,00 ₴ сьогодні

2 593,00 ₴ сьогодні

31 061,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

10 580,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

3 748,00 ₴ 2 дні

Висока якість!
ТОП продажів!

Оригінальні номери

OEM
  • CSCN006
  • 306202864R
RENAULT
  • 8200805656
  • 8200764618
  • 8200723260
  • 8200341798
  • 8200243494
  • 8200116459
  • 306201683R
  • 8200842580
NISSAN
  • 3062000Q0F
  • 3062000Q0D
  • 3062000Q0B
  • 3062000QAD
  • 3062000QAA
  • 30620AE800