Тяга стабілізатора BLUE PRINT ADM58505 (фото 1)
BLUE PRINT
Характеристики
Каталоговий номер
ADM58505
Виробник
BLUE PRINT (Німеччина)
Застарілий номер
ADM58524, ADM58536
Довжина [мм]
277
Зовнішнє різьблення [мм]
M10 x 1.25
Ширина зіву гайкового ключа
17
Матеріал
Сталь
Стійка
Сполучна штанга
Вага [кг]
0.31
Необхідна кількість
2
FORD
MAZDA
Підвіска і Рульове
Про виробника BLUE PRINT
Країна: Німеччина BLUE PRINT

Blue Print – один із найвідоміших європейських пакувальників автомобільних комплектуючих. Належить компанії ADL із Великобританії. Охоплює практично всі моделі легкового та комерційного транспорту. Асортимент пропонованих запчастин постійно поповнюється. Сьогодні марка Blue Print входить до Bilstein Group. Підприємство має сертифікат EC №461/2010. В асортименті компанії-пакувальника понад 23 тисячі найменувань автозапчастин. Кількість продуктових груп перевищила 160 одиниць. Продуктовий портфель складений електрикою, розхідниками, деталями підвіски, зчеплення, гальма та кермового механізму, а також елементами ГРМ, систем охолодження та кузова. Більшість продуктових лінійок орієнтовано на автомобілі із США, Південної Кореї, а також Японії. У коробках з ім'ям марки Blue Print можна знайти як запчастини маловідомих азіатських підприємств, так і популярних Koyo, 555, NSK, Kyosan, а також Miyaco, Kashiyama. Саме з цієї причини запчастини Blue Print збирають суперечливі відгуки – запчастини з тих самих коробок можуть бути різними за якістю.

Сайт виробника: https://www.blue-print.com/ua/

Тяга стабілізатора BLUE PRINT ADM58505

для перевірки сумісності товару

699,00 ₴

  • завтра
  • Код: 335177

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «BLUE PRINT ADM58505»

Тяга / Стійка стабілізатора LEMFORDER 29468 01 LEMFORDER

822,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Тяга стабілізатора DELPHI TC2562 DELPHI

709,00 ₴ сьогодні

ЯКІСНІ
Тяга / Стійка стабілізатора FEBEST 0523TRBF FEBEST

699,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Тяга / Стійка стабілізатора FEBEST 0123204 FEBEST

648,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Тяга / Стійка стабілізатора SWAG 82 92 1810 SWAG

590,00 ₴ сьогодні

965,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!

1 070,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!
Тяга / стійка стабілізатора BLUE PRINT ADN18568 BLUE PRINT

721,00 ₴ завтра

659,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!

616,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

Оригінальні номери

OEM
  • 8V513B438BA
  • SL1575
  • SL1575M
  • JRSFD009
  • JRSMZ002
  • 36704
  • DA6A34170
  • 54618JX00A
  • YL843052HAA
  • 551107041R
  • BC1D28170
  • 54618BC40A
  • D65134170
  • EC0134150A
  • 54618AX600
  • 19235
  • BC1D28170A
  • 8200605381
  • D65134170A
  • E11234150
  • EF9134150D
  • 54618ED000
  • 54618BC40A
  • ZZC034150
  • 1A0434150
  • YL8Z5K483AA
  • EC0134150
  • D65132170A
  • 8201079463
  • 8201079463
  • 551107916R
  • 8200127308
  • 7L845K483AC
  • 4133885
  • 4487771
  • 4562792
  • 4779527
  • 5096832
  • 5152208
FORD
  • 1513343

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →