Автозапчастина MAGNETI MARELLI 064847158010 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
064847158010
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
HYUNDAI
KIA
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Автозапчастина MAGNETI MARELLI 064847158010

для перевірки сумісності товару

922,00 ₴

  • завтра
  • Код: 3740810

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 064847158010»

PARTS Датчик положения р-вала HYUNDAI I30 1.6CRDI KAVO ECA3003 KAVO

784,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!

1 185,00 ₴ завтра

Датчик положення колінвала MOBILETRON CSK009 MOBILETRON

495,00 ₴ сьогодні

Датчик положення колінвалу MEAT&DORIA 87464 MEAT&DORIA

771,00 ₴ завтра

Автозапчастина JAPANPARTS SACH01 JAPANPARTS ТОП продажів!

Оригінальні номери

Hyundai/Kia/Mobis
  • 393002A000

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →