Пружина газова кришки багажника MAGNETI MARELLI GS0400 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
GS0400
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Довжина [мм]
497
Діаметр корпусу [мм]
19
Висота підйому [мм]
197
Діаметр поршневого штока [мм]
8
Виштовхувальна сила [N]
330
MINI

Опис

Амортизатор багажника
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Пружина газова кришки багажника MAGNETI MARELLI GS0400

для перевірки сумісності товару

749,00 ₴

  • завтра
  • Код: 429751

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI GS0400»

Амортизатор багажника STARLINE 29.10.800 STARLINE ТОП продажів!
Амортизатор кришки двигуна MINI / CLUBMAN / CABRIO (R55, R56, R57) MAGNETI MARELLI GS1022 MAGNETI MARELLI

596,00 ₴ завтра

Амортизатор багажнику MONROE ML5406 MONROE

637,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

799,00 ₴ 2 дні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Демпфер дверей багажнику STABILUS 0746VC STABILUS

769,00 ₴ сьогодні

Газова пружина кришки капота MAGNETI MARELLI 430719102200 MAGNETI MARELLI

596,00 ₴ завтра

Газова пружина OPTIMAL AG50387 OPTIMAL

643,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Пружина газова / помещения для груза MAGNETI MARELLI 430719040000 MAGNETI MARELLI

749,00 ₴ завтра

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →