Фільтр, повітря у салоні CLEAN FILTERS NC2424 (фото 1)
CLEAN FILTERS
Характеристики
Каталоговий номер
NC2424
Виробник
CLEAN FILTERS (Італія)
FORD
MERCEDES
Двигун та система вихлопу
Про виробника CLEAN FILTERS
Країна: Італія CLEAN FILTERS

CLEAN – фільтри. (Італія) Сайт компанії: WWW.CLEAN.IT DELGROSSO S.p. A. пишається своєю довгою промисловою історією, що охоплює понад п'ятдесят років, протягом яких його підприємства завжди працювали в автомобільному виробництві, виробництві транспортних засобів, сільськогосподарських машин, виробництві суднових двигунів та виробництві фільтрів для двигунів верстатів. DELGROSSO S.p. A. - головний постачальник обладнання найважливіших виробників Італії. DELGROSSO S.p. A. безперервно прагне модернізувати свої системи виробництва та людські ресурси, щоб гарантувати надійність виробу на 100%. Постійна ефективність DELGROSSO S.p. A. ставить його серед світових лідерів у вдосконаленні та якості на ринку обладнання а також після продажних послуг. DELGROSSO S.p. A. - сертифікована МІЖНАРОДНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПО СТАНДАРТИЗАЦІЇ 9001 та гарантує відповідність свого обладнання зі стандартами всіх виробників автомобілів.

Сайт виробника: http://www.clean.it/en

Фільтр, повітря у салоні CLEAN FILTERS NC2424

для перевірки сумісності товару

386,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 45300

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «CLEAN FILTERS NC2424»

Фільтр салону FORD TOURNEO CUSTOM V362, TRANSIT CUSTOM V362, TRANSIT V363 1.0H-2.2D 09.12- MAHLE / KNECHT LA947 MAHLE / KNECHT

666,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

569,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!

539,00 ₴ сьогодні

Фільтр салону WIX WP2118 WIX

513,00 ₴ сьогодні

256,00 ₴ сьогодні

Ціна-Якість

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →