VW Шаровая опора левая Golf,Passat,Skoda Octavia,Seat 05- MAGNETI MARELLI 301191619810 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
301191619810
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Тип керма
Поперечний важіль
VW
Підвіска і Рульове
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

VW Шаровая опора левая Golf,Passat,Skoda Octavia,Seat 05- MAGNETI MARELLI 301191619810

для перевірки сумісності товару

780,00 ₴

  • завтра
  • Код: 456102

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 301191619810»

1 338,00 ₴ завтра

Кульовий шарнір LEMFORDER 29998 02 LEMFORDER

1 576,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

1 064,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!

1 042,00 ₴ завтра

Висока якість!
Кульова опора JP GROUP 1140301070 JP GROUP

760,00 ₴ завтра

Якість OEM
Кульова опора (шарнір) ASMETAL 10VW1606 ASMETAL

750,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!

938,00 ₴ сьогодні

ЯКІСНІ
Кульова опора, передня вісь MOOG VOBJ5011 MOOG

816,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!

1 322,00 ₴ завтра

Висока якість!

858,00 ₴ завтра

Оригінальні номери

OEM
  • 29998
VAG
  • 3C0407365A

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →