RENAULT Рычаг передн.к-кт.прав.Opel Vivaro,Trafic II 01- MAGNETI MARELLI 301181395600 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
301181395600
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Сторона встановлення
Передній міст праворуч
Тип керма
Поперечний важіль
NISSAN
OPEL
RENAULT
Підвіска і Рульове
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

RENAULT Рычаг передн.к-кт.прав.Opel Vivaro,Trafic II 01- MAGNETI MARELLI 301181395600

для перевірки сумісності товару

3 606,00 ₴

  • завтра
  • Код: 457082

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 301181395600»

Підвіска, важіль незалежної підвіски колеса SWAG 60 92 2825 SWAG

526,00 ₴ завтра

Важіль незалежної підвіски колеса BIRTH BR1741 BIRTH

2 654,00 ₴ сьогодні

454,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

500,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Важіль підвіски STARLINE 32.56.700 STARLINE

3 315,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Важіль VIVARO/TRAFFIC 01-06 P PRIMASTAR --- SWAG 60939604 SWAG

3 599,00 ₴ сьогодні

3 450,00 ₴ завтра

Висока якість!

3 929,00 ₴ завтра

ЯКІСНІ
Важіль підвіски, підвіска коліс FRAP 2268 FRAP

2 703,00 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

NISSAN
  • 4421646
  • 5450200QAB
  • 8200054006
  • 8200247900
  • 91166641

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →