BMW Тяга стабилизатора задн.лев.1 F20,3 F30,4 F32 10- MAGNETI MARELLI 301191620410 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
301191620410
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Розташування
Задній міст
Сторона встановлення
Задній міст зліва
BMW
Підвіска і Рульове
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

BMW Тяга стабилизатора задн.лев.1 F20,3 F30,4 F32 10- MAGNETI MARELLI 301191620410

для перевірки сумісності товару

503,00 ₴

  • завтра
  • Код: 460233

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 301191620410»

1 183,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!

1 058,00 ₴ 2 дні

Висока якість!

546,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!
Тяга стабілізатора LEMFORDER 36163 LEMFORDER

986,00 ₴ завтра

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

860,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

493,00 ₴ сьогодні

Стійка стабілізатора SATO TECH PS13048 SATO TECH

372,00 ₴ 2 дні

Тяга / Стійка стабілізатора SIDEM 21466 SIDEM

901,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Тяга / Стійка стабілізатора LEMFORDER 36163 01 LEMFORDER

1 113,00 ₴ завтра

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Стабілізатор (стійки) METZGER 53058733 METZGER

753,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

OEM
  • 36163
BMW
  • 33506785607

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →