FORD Рычаг передн.лев.Ka,Fiat 500 MAGNETI MARELLI 301181353100 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
301181353100
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Сторона встановлення
Передній міст
Тип керма
Поперечний важіль
FORD
Підвіска і Рульове
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

FORD Рычаг передн.лев.Ka,Fiat 500 MAGNETI MARELLI 301181353100

для перевірки сумісності товару

2 598,00 ₴

  • завтра
  • Код: 507857

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 301181353100»

Підвіска, важіль незалежної підвіски колеса SWAG 70 91 9472 SWAG

384,00 ₴ сьогодні

Сайлентблок важеля Starline прав./лев. нижнего рычага передн. STARLINE 18.27.740 STARLINE

293,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Сайлентблок важеля SWAG 70 94 0177 SWAG

573,00 ₴ сьогодні

Сайлентблок переднього важеля FEBI BILSTEIN 19472 FEBI BILSTEIN

316,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Важіль незалежної підвіски колеса FEBI BILSTEIN 34759 FEBI BILSTEIN

2 527,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Важіль підвіски передній MEYLE 2160500044HD MEYLE

4 023,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!
Сайлентблок важеля FIAT P. 500/500C 07- FEBI BILSTEIN 40177 FEBI BILSTEIN

523,00 ₴ завтра

Висока якість!
Сайлентблок важеля FIAT FAG 829 0160 10 FAG

309,00 ₴ завтра

Висока якість!
Сайлентблок важеля ASMETAL 38FI1601 ASMETAL Рекомендуємо!

Оригінальні номери

FORD
  • 1639574
  • 9S513078AC

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →