Подушка двигуна FIAT GRANDE PUNTO 1.3D Multijet MAGNETI MARELLI 030607010666 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
030607010666
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Подушка двигуна FIAT GRANDE PUNTO 1.3D Multijet MAGNETI MARELLI 030607010666

1 681,00 ₴

  • 2 дні
  • Код: 514671

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 030607010666»

Подушка двигуна OPTIMAL F86622 OPTIMAL

3 000,00 ₴ 12 днів

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

Оригінальні номери

FIAT / ALFA ROMEO / LANCIA
  • 55700435

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →