Фільтр палива MEAT&DORIA 4114 (фото 1)
MEAT&DORIA
Характеристики
Каталоговий номер
4114
Виробник
MEAT&DORIA (Італія)
Діаметр [мм]
97
Розмір різьби
M 20 X 1.50
Висота [мм]
137
DAIHATSU
FORD
HYUNDAI
KIA
MAZDA
Двигун та система вихлопу

Опис

MEATDORIA HYUNDAI фільтр паливний диз.H-1/H100 2,5TD, Galloper 2,5DPajero Sport
Про виробника MEAT&DORIA
Країна: Італія MEAT&DORIA

Компанія M.E.A.T. (Materiale Elettrico Automobili Torino) була заснована у 1945 році. На початку 1950-х років розпочала виробництво перших запчастин для карбюраторів. У 1985 році була придбана D.O.RI.A. (Distribuzione Organizzata Ricambi Automobili) – фабрика з виробництва паливних фільтрів. З того часу розвиток велося у двох напрямках: запчастини карбюрації, удосконалені в запчастини для систем упорскування, та фільтрація, також удосконалена виробництвом складніших фільтрів, які відповідають вимогам нормативів UNI EN ISO 9001.

Наприкінці 90-х років було створено бренд HOFFER PRODUCTS і було чітко намічено прагнення компанії стати орієнтиром сектора електроустаткування. 2010 р. розпочинається виробництво перших моделей клапанів рекуперації ОГ, тісна співпраця з виробниками на конвеєр та автовиробниками, крім того, ведеться консолідація бізнесу в деяких країнах шляхом відкриття нових представництв. Сьогодні з накопиченим досвідом Група Компаній представлена ​​на ринку з більш ніж 25 тисяч найменувань.

Сайт виробника: https://www.meat-doria.com/ru/company

Фільтр палива MEAT&DORIA 4114

для перевірки сумісності товару

562,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 5591018

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MEAT&DORIA 4114»

Паливний фільтр BOSCH 1 457 434 453 BOSCH

656,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Паливний фільтр STARLINE SF PF7096 STARLINE

331,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Фільтр палива KAVO MF557 KAVO

433,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!
Фільтр палива DELPHI HDF526 DELPHI

612,00 ₴ сьогодні

ЯКІСНІ
Фільтр паливний WUNDER WB 900 WUNDER Ціна-Якість
Фільтр паливний Hyundai 2.5d/td/Mazda 323/Mitsubishi Colt PURFLUX CS438 PURFLUX

646,00 ₴ сьогодні

Фільтр масла PURFLUX LS802 PURFLUX

457,00 ₴ сьогодні

Паливний фільтр MANN WK 512 MANN

648,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Клиновий ремінь 13X1025 BOSCH 1 987 947 618 BOSCH

322,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Клиновий ремінь 13Х1030 BOSCH 1 987 947 655 BOSCH

436,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!

Оригінальні номери

ISUZU
  • 8943329550
  • 8943692990
  • 8943692991
  • 8943692993
  • 89444195320
  • 8944838500
  • 93156943
  • 8942542410
  • 8942482700
  • 8942480702
  • 8942480700
  • 894248070
  • 8942444560
  • 8942444550
  • 8942387570
  • 8941773270
  • 894177327
  • 8941673980
  • 8941214310
  • 145623570A9A
  • 8931566340
  • 893156634
  • 5873104520
  • 5132400320
  • 4315539
  • 4315596
GM
  • 93156943
  • 93156634
  • 97723665
  • 94177327
  • 94369299
  • 94248070
  • 94244456
  • 94244455
  • 94238757
MITSUBISHI
  • XB220900
  • MB220900
  • MB129675
Opel
  • VFF79
  • 0818506
  • 818506
  • 818511
  • 0818511
MAZDA
  • RF8313ZA591
  • RF8313ZA5
  • RF8313440
  • RF0112859B
  • RF0112850B
  • 145623570A9A
  • 145623570A
  • 478213ZA5
Hyundai/Kia/Mobis
  • K46723570
  • 3196204010
  • 31390H1000
  • 0K46723570
  • 0K60C23570
  • 3197044000
  • 3197044001
  • 31973H1000
  • 3198143000
  • 3197344101
  • 3197344100
  • 3197344001
  • 3197344000
DAIHATSU
  • 2330387309000
  • 2330387309
  • 2330387308
SSANGYONG
  • 2271501000
SUZUKI
  • 1541178E10000
  • 1541178E10
  • 1541178E00000
  • 1541078E01
FORD
  • 3252168

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →