Датчик тиску оливи MEAT&DORIA 72011 (фото 1)
MEAT&DORIA
Характеристики
Каталоговий номер
72011
Виробник
MEAT&DORIA (Італія)
Розмір різьби
M 10 x 1
Відповідає кольору оригінальної деталі
Чорний
Тиск [бар]
1.4
AUDI
FORD
MERCEDES
SEAT
SKODA
Масла, рідини

Опис

MEATDORIA VW Датчик давл. масла 1,4bar черныйhes
Про виробника MEAT&DORIA
Країна: Італія MEAT&DORIA

Компанія M.E.A.T. (Materiale Elettrico Automobili Torino) була заснована у 1945 році. На початку 1950-х років розпочала виробництво перших запчастин для карбюраторів. У 1985 році була придбана D.O.RI.A. (Distribuzione Organizzata Ricambi Automobili) – фабрика з виробництва паливних фільтрів. З того часу розвиток велося у двох напрямках: запчастини карбюрації, удосконалені в запчастини для систем упорскування, та фільтрація, також удосконалена виробництвом складніших фільтрів, які відповідають вимогам нормативів UNI EN ISO 9001.

Наприкінці 90-х років було створено бренд HOFFER PRODUCTS і було чітко намічено прагнення компанії стати орієнтиром сектора електроустаткування. 2010 р. розпочинається виробництво перших моделей клапанів рекуперації ОГ, тісна співпраця з виробниками на конвеєр та автовиробниками, крім того, ведеться консолідація бізнесу в деяких країнах шляхом відкриття нових представництв. Сьогодні з накопиченим досвідом Група Компаній представлена ​​на ринку з більш ніж 25 тисяч найменувань.

Сайт виробника: https://www.meat-doria.com/ru/company

Датчик тиску оливи MEAT&DORIA 72011

для перевірки сумісності товару

150,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 5592310

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MEAT&DORIA 72011»

254,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Датчик тиску масла MEYLE 100 919 0014 MEYLE

265,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!
Датчик тиску масла FEBI BILSTEIN 08444 FEBI BILSTEIN

259,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Датчик тиску мастила SWAG 30230003 SWAG

260,00 ₴ сьогодні

Датчик тиску оливи JP GROUP 1193500100 JP GROUP

153,00 ₴ завтра

Якість OEM

158,00 ₴ сьогодні

181,00 ₴ завтра

248,00 ₴ 2 дні

Датчик тиску мастила AUTLOG AS2180 AUTLOG

153,00 ₴ сьогодні

Датчик тиску FACET 7.0046 FACET

199,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

OEM
  • 08484
  • 95VW9278AA
  • 1008803
  • 1469775
  • 6M219278FA
STANDARD
  • 51030
FORD
  • 1669989
VAG
  • 068919081D
  • 068919081
MERCEDES-BENZ
  • 0135420517
  • A0135420517

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →