CZUJNIK TEM. SPALIN C/P 3.0HDI BOX T MAGNETI MARELLI 172000343010 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
172000343010
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
CITROEN
FIAT
PEUGEOT
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

CZUJNIK TEM. SPALIN C/P 3.0HDI BOX T MAGNETI MARELLI 172000343010

для перевірки сумісності товару

4 276,00 ₴

  • завтра
  • Код: 605357

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 172000343010»

Датчик температури вихлопних газів CITROEN JUMPER II FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER 2.2D/2.3D/3.0D 04.06- MEAT&DORIA 12146 MEAT&DORIA

6 027,00 ₴ сьогодні

Датчик вихлопних газів ERA 551524A ERA

5 223,00 ₴ 12 днів

Оригінальні номери

FIAT / ALFA ROMEO / LANCIA
  • 51825674
  • 55211656
  • 55218465
  • 68196129AA
  • 68196129AA001

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →