Ролик модуля натягувача ременя MAGNETI MARELLI MPQ0091 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
MPQ0091
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Ширина (мм)
18
Діаметр [мм]
17
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Ролик модуля натягувача ременя MAGNETI MARELLI MPQ0091

652,00 ₴

  • завтра
  • Код: 634934

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI MPQ0091»

1 734,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!

2 835,00 ₴ завтра

ТОП продажів!

564,00 ₴ завтра

Натягувач поликлинового ременя OPTIMAL 0N1390 OPTIMAL

2 833,00 ₴ завтра

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Натяжний ролик AUTLOG RT1341 AUTLOG

529,00 ₴ сьогодні

704,00 ₴ завтра

Ролик натяжний ГУ, 2.0DI CAFFARO 0400 CAFFARO

431,00 ₴ сьогодні

Натяжна планка, поліклиновий ремінь BGA DC2320 BGA

1 285,00 ₴ сьогодні

Ролик натяжний BTA E3G0003BTA BTA

1 096,00 ₴ завтра

Оригінальні номери

FORD
  • 1120687

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →