Набір прокладок, стержень клапана ELWIS ROYAL 9015416 (фото 1)
ELWIS ROYAL
Характеристики
Каталоговий номер
9015416
Виробник
ELWIS ROYAL (Данія)
Діаметр 1/діаметр 2 [мм]
5mm / 9mm
Висота [мм]
18
Необхідна кількість
1
Зовнішній діаметр [мм]
22.6
Матеріал
FPM (Fluor-Kautschuk)
BMW
CITROEN
MINI
PEUGEOT
Двигун та система вихлопу
Про виробника ELWIS ROYAL
Країна: Данія ELWIS ROYAL

Elwis Royal – сімейне підприємство з Данії, яке займається виробництвом ущільнювачів для автомобільного транспорту. Саме підприємство постачає свою продукцію на вторинний ринок, а також займається перепакуванням виробів від відомих європейських виробників (приклад: Victor Reinz). Крім того, продукцію цього підприємства упаковує Tomic, Febi та Hans Pries. Вироби відповідають усім вимогам ISO-TS.

У каталогах Elwis Royal можна знайти прокладки ГБЦ, колекторів, масляних піддонів, штоків, а також сальники.

Сайт виробника: https://www.elwis.com/

Набір прокладок, стержень клапана ELWIS ROYAL 9015416

для перевірки сумісності товару

1 311,00 ₴

  • завтра
  • Код: 649021
Поверненню не підлягає

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «ELWIS ROYAL 9015416»

Комплект сальників клапанів VICTOR REINZ 123762101 VICTOR REINZ

1 411,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Сальники клапанів (к-т) CORTECO 19035257 CORTECO

1 106,00 ₴ сьогодні

Якість OEM
Ущільнююче кільце, стержень клапана VICTOR REINZ 703762100 VICTOR REINZ

175,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Комплект сальників клапана 16 шт. BMW/PSA 1.4/1.6 16V (вир-во Elring) ELRING 747210 ELRING

1 369,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Маслознімний ковпачок клапана ELWIS ROYAL 1615416 ELWIS ROYAL

69,00 ₴ завтра

Сальник клапана. BMW/PSA 1.4/1.6 16V Комплект 16 шт. (вир-во Payen) PAYEN HR5141 PAYEN

794,00 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

Peugeot/Citroen
  • 11340033950
  • 095660
BMW
  • 11340033950

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →