Пружина газова кришки багажника MAGNETI MARELLI GS0566 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
GS0566
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Довжина [мм]
755
Діаметр корпусу [мм]
28
Висота підйому [мм]
210
Діаметр поршневого штока [мм]
10
Виштовхувальна сила [n]
970
VW
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Пружина газова кришки багажника MAGNETI MARELLI GS0566

для перевірки сумісності товару

818,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 666064

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI GS0566»

Амортизатор багажника LESJOFORS 8195046 LESJOFORS

985,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Амортизатор багажника T5 03- (755/210mm/970N) JP GROUP 1181205000 JP GROUP

610,00 ₴ сьогодні

Якість OEM
Амортизатор багажника STARLINE 42.37.802 STARLINE ТОП продажів!
Газ. пружина, заднє скло MEYLE 1409100011 MEYLE

1 111,00 ₴ завтра

Рекомендуємо!
Амортизатор багажника VW T5 (вир-во Monroe) MONROE ML5575 MONROE

1 024,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Автозапчастина OPTIMAL AG50626 OPTIMAL

794,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Амортизатор багажника STARLINE 42.37.800 STARLINE ТОП продажів!

Оригінальні номери

OEM
  • 7H0827550

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →