Патрубок дроссельной заслонки MEAT&DORIA 88112 (фото 1)
MEAT&DORIA
Характеристики
Каталоговий номер
88112
Виробник
MEAT&DORIA (Італія)
Застарілий номер
RENAULT
Про виробника MEAT&DORIA
Країна: Італія MEAT&DORIA

Компанія M.E.A.T. (Materiale Elettrico Automobili Torino) була заснована у 1945 році. На початку 1950-х років розпочала виробництво перших запчастин для карбюраторів. У 1985 році була придбана D.O.RI.A. (Distribuzione Organizzata Ricambi Automobili) – фабрика з виробництва паливних фільтрів. З того часу розвиток велося у двох напрямках: запчастини карбюрації, удосконалені в запчастини для систем упорскування, та фільтрація, також удосконалена виробництвом складніших фільтрів, які відповідають вимогам нормативів UNI EN ISO 9001.

Наприкінці 90-х років було створено бренд HOFFER PRODUCTS і було чітко намічено прагнення компанії стати орієнтиром сектора електроустаткування. 2010 р. розпочинається виробництво перших моделей клапанів рекуперації ОГ, тісна співпраця з виробниками на конвеєр та автовиробниками, крім того, ведеться консолідація бізнесу в деяких країнах шляхом відкриття нових представництв. Сьогодні з накопиченим досвідом Група Компаній представлена ​​на ринку з більш ніж 25 тисяч найменувань.

Сайт виробника: https://www.meat-doria.com/ru/company

Патрубок дроссельной заслонки MEAT&DORIA 88112

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

423 ₴

Аналоги «MEAT&DORIA 88112»

  • 0 відгуків

5 439 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

4 843 ₴ завтра

  • 0 відгуків

4 424 ₴ сьогодні

Якість OEM
Якість OEM
Клапан STC T493079 STC
  • 0 відгуків

7 604 ₴ завтра

RENAULT Клапан EGR Megane 1,9dCi 05-, Laguna JAPANPARTS EGR805 JAPANPARTS
  • 0 відгуків

6 180 ₴ завтра

ТОП продажів!
Клапан рециркуляції ВГ ERA 555202A ERA
  • 0 відгуків

3 812 ₴ сьогодні

MEATDORIA RENAULT Клапан EGR Megane II 1.9dCi 05-,Laguna II MEAT&DORIA 88112E MEAT&DORIA
  • 0 відгуків

8 323 ₴ завтра

Клапан рециркуляції ВГ STARLINE EDSTEG37N STARLINE ТОП продажів!
Клапан рециркуляції ВГ ELSTOCK 730069 ELSTOCK
  • 0 відгуків

36 436 ₴ 12 днів

Оригінальні номери

RENAULT
  • H8200194323
  • 8200194323
  • 8200796571
  • 8200630740
  • 8200609274
  • 8200507299
  • 8200411031
SUZUKI
  • 1811167JG3
  • 1811167JG5LCP
NISSAN
  • 1811167JG2

Купити Патрубок дроссельной заслонки MEAT&DORIA в інтернет-магазині Green Garage

Шукаєте надійні автозапчастини для свого автомобіля? В інтернет-магазині Green Garage ви можете купити Патрубок дроссельной заслонки MEAT&DORIA (каталожний номер: 88112) за вигідною ціною з офіційною гарантією якості.

Переваги замовлення в Green Garage:

  • 100% оригінальність та якість: Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками бренду MEAT&DORIA.
  • Точний підбір: Наші фахівці допоможуть перевірити сумісність деталі 88112 з вашим авто за VIN-кодом.
  • Швидка доставка: Відправляємо замовлення по всій Україні службами доставки у найкоротші терміни.

Оформлюйте замовлення на Патрубок дроссельной заслонки MEAT&DORIA онлайн на сайті або телефонуйте нашим менеджерам для консультації!